Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: About
sq: Informacione
