Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: General
ta: பொது

en: Uninstall
ta: கழற்றல்

en: About
ta: பற்றி
