Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: General
te: సాధారణ

en: About
te: గురించి
