Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: URL
uk: URL-адреса

en: Separator
uk: Розділювач

en: General
uk: Загальне

en: Uninstall
uk: Видалити

en: About
uk: Про модуль

en: Organization Name
uk: Назва організації

en: Numbered list
uk: Нумерований список

en: general
uk: загальний

en: Organization name
uk: Назва організації
