Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Background
vi: Nền

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: General
vi: Tổng quát

en: Uninstall
vi: Gỡ bỏ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Numbered list
vi: Danh sách đánh số
