Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Uninstall
am: አራግፍ
