Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: General
bg: Общи

en: Uninstall
bg: Деинсталация
