Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Numbered list
bo: ཨང་རྟགས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ
