Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Separator
ca: Separador

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: About
ca: Detalls

en: Numbered list
ca: Llista numerada
