Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Background
es: Fondo

en: Separator
es: Separador

en: Uninstall
es: Desinstalar

en: About
es: Acerca de

en: Organization Name
es: Nombre de la Organización

en: Numbered list
es: Lista numerada
