Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Separator
et: Eraldaja

en: General
et: Üldine

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: About
et: Programmist

en: Numbered list
et: Numberloend
