Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: General
hr: Općenito

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: About
hr: Opis
