Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: URL
hu: Webcím

en: Separator
hu: Elválasztó

en: General
hu: Általános

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: About
hu: Leírás

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: Numbered list
hu: Számozott lista

en: Organization name
hu: Szervezet neve
