Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: General
hy: Ընդհանուր
