Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Separator
ja: セパレーター

en: General
ja: 全般

en: Uninstall
ja: アンインストール

en: About
ja: アバウト

en: Numbered list
ja: 番号付きリスト
