Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: About
ne: बारेमा
