Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: About
ro: Despre

en: Numbered list
ro: Listă numerotată
