Organization Field (1.1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: URL
ug: ئادرېس

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: About
ug: ھەققىدە
