Organizational Charts (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Small
pl: Małe

en: Path
pl: Ścieżka

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Active
pl: Aktywne

en: Normal
pl: Zwykły

en: Width
pl: Szerokość

en: Phone
pl: Telefon

en: Colors
pl: Kolory

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Level
pl: Poziom

en: Style
pl: Styl

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Edit Configuration
pl: Edytuj konfigurację

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Levels
pl: Poziomy

en: Big
pl: Duży
