Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Size
bn: সাইজ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Color
bn: রং
