Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
