Organizational Charts (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Link
sl: Povezava

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Active
sl: Aktiven

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Subtitle
sl: Podnaslov
