Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Top
be: Верх

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Configuration
be: Налады

en: Color
be: Колер

en: Left
be: Злева

en: Subtitle
be: Падзагаловак
