Organizational Charts (1.0.0-rc3) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Save
hu: Mentés

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Active
hu: Aktív

en: Normal
hu: Általános

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Phone
hu: Telefon

en: Colors
hu: Színek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Color
hu: Szín

en: Level
hu: Szint

en: Lines
hu: Vonalak

en: Left
hu: Bal

en: Style
hu: Stílus

en: Orientation
hu: Tájolás

en: width
hu: szélesség

en: Bold
hu: Vastag

en: Overrides
hu: Felülírja

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Build
hu: Összeállítás

en: Levels
hu: Szintek

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Line Color
hu: Vonal színe

en: New line
hu: Új sor
