Organizational Charts (1.0.0-rc4) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: View
jv: Tampilan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Active
jv: Aktif

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Subtitle
jv: Sub judul
