Organizational Charts (1.0.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Link
hr: Poveznica

en: Save
hr: Spremi

en: Small
hr: Mala

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Active
hr: Aktivno

en: Normal
hr: Normalno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Phone
hr: Telefon

en: Configuration
hr: Postavke

en: Color
hr: Boja

en: Level
hr: Nivo

en: Left
hr: Lijevo

en: Style
hr: Stil

en: Subtitle
hr: Podnaslov
