Organizational Charts (1.0.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
