Orphaned Files (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Operation
af: Operasie
