Orphaned Files (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Filename
az: Fayl adı

en: Files
az: Fayllar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Count
az: Say

en: Filters
az: Filtrlər

en: Document
az: Sənəd
