Orphaned Files (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Image
cs: Obrázek

en: Filename
cs: Název souboru

en: Files
cs: Soubory

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: File ID
cs: ID souboru

en: Count
cs: Počet

en: Filters
cs: Filtry

en: Operation
cs: Operace

en: Delete File
cs: Smazat soubor
