Orphaned Files (1.0.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Image
de: Bild

en: Filename
de: Dateiname

en: Files
de: Dateien

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: File ID
de: Datei-ID

en: Count
de: Anzahl

en: Filters
de: Filter

en: Operation
de: Aktion

en: No files found.
de: Keine Dateien gefunden.

en: Document
de: Dokument

en: Delete File
de: Datei löschen
