Orphaned Files (1.0.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Files
el: Αρχεία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Delete File
el: Διαγραφή Αρχείου
