Orphaned Files (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Operation
eo: Operacio
