Orphaned Files (1.0.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Files
es: Archivos

en: Custom
es: Personalizado

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: File ID
es: ID del archivo

en: Count
es: Número

en: Filters
es: Filtros

en: Operation
es: Operación

en: Video
es: Vídeo

en: Document
es: Documento

en: Delete File
es: Eliminar archivo
