Orphaned Files (1.0.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Document
eu: Dokumentua

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia
