Orphaned Files (1.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Audio
fa: صوتی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Count
fa: شمارش

en: Filters
fa: فیلترها

en: Operation
fa: عملکرد

en: Video
fa: ویدیو

en: Document
fa: سند
