Orphaned Files (1.0.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Published
fil: Inilathala

en: Filter
fil: Salain

en: File ID
fil: ID ng talaksan

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
