Orphaned Files (1.0.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Image
ht: Imaj

en: Filename
ht: Non fichye

en: Files
ht: Fichye

en: Filter
ht: Filtre
