Orphaned Files (1.0.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Files
hu: Fájlok

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Count
hu: Mennyiség

en: Filters
hu: Szűrők

en: Operation
hu: Művelet

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: Delete File
hu: Fájl törlése
