Orphaned Files (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Image
id: Gambar

en: Filename
id: Nama berkas

en: Files
id: Berkas

en: Custom
id: Tersuai

en: Published
id: Dipublikasikan

en: File ID
id: ID berkas

en: Count
id: Jumlah

en: Filters
id: Filter

en: Operation
id: Operasi

en: Document
id: Dokumen
