Orphaned Files (1.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Reset
ja: リセット

en: Image
ja: 画像

en: Audio
ja: オーディオ

en: Filename
ja: ファイル名

en: Files
ja: ファイル

en: --
ja: -- カテゴリーを選択してください --

en: Custom
ja: カスタム

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: File ID
ja: ファイルID

en: Count
ja: カウント

en: Filters
ja: フィルター

en: Operation
ja: 操作

en: Video
ja: ビデオ

en: Document
ja: ドキュメント

en: Delete File
ja: ファイルの削除
