Orphaned Files (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Count
ku: ژمارە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Operation
ku: کردار
