Orphaned Files (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Files
mn: Файлууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: File ID
mn: Файл ID
