Orphaned Files (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Files
mr: फाईल्स

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी
