Orphaned Files (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Count
my: ရေတွက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
