Orphaned Files (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस
