Orphaned Files (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Filename
os: Файлы ном
