Orphaned Files (1.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Image
pt: Imagem

en: Audio
pt: Áudio

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Files
pt: Arquivos

en: Custom
pt: Personalizado

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtrar

en: File ID
pt: ID do arquivo

en: Count
pt: Contar

en: Filters
pt: Filtros

en: Operation
pt: Operação

en: Document
pt: Documento

en: Delete File
pt: Apagar Arquivo
