Orphaned Files (1.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Files
ro: Fișiere

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Count
ro: Contor

en: Filters
ro: Filtre

en: Operation
ro: Operație

en: Delete File
ro: Şterge fişier
