Orphaned Files (1.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Audio
ru: Аудио

en: Filename
ru: Имя файла

en: Files
ru: Файлы

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: File ID
ru: ID файла

en: Count
ru: Количество

en: Filters
ru: Фильтры

en: Operation
ru: Действие

en: Video
ru: Видео

en: Document
ru: Документ

en: Delete File
ru: Удалить файл
